Da, e naspa ce a patit Tom, poate totusi nu se va lasa cu ban. Ar fi pacat. Pe viitor nu ar strica totusi sa fii mai ponderat dezvoltarea masiva a linkurilor, mai ales daca este un proiect fara mare vehime.