Da, e naspa ce a patit Tom, poate totusi nu se va lasa cu ban. Ar fi pacat. Pe viitor nu ar strica totusi sa fii mai ponderat dezvoltarea masiva a linkurilor, mai ales daca este un proiect fara mare vehime.
Da, e naspa ce a patit Tom, poate totusi nu se va lasa cu ban. Ar fi pacat. Pe viitor nu ar strica totusi sa fii mai ponderat dezvoltarea masiva a linkurilor, mai ales daca este un proiect fara mare vehime.
Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)