Citat Postat în original de andypopa @ Nov 30 2005, 03:24 AM) [post=7339
Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
CE FEMEI NENE?&#33;?&#33; :blink: Pai noi discutam chestii serioase aici :p SEO si alte de-astea. In plus, eu vine cand am 15-16 ani, ca altfel ma ia toata lumea la misto. :unsure:
Ce te face sa crezi ca la 15-16 ani o sa fi luat in serios? :p

Cata vreme esti ma]
CE FEMEI NENE?&#33;?&#33; :blink: Pai noi discutam chestii serioase aici :p SEO si alte de-astea. In plus, eu vine cand am 15-16 ani, ca altfel ma ia toata lumea la misto. :unsure:
[/QUOTE]

Ce te face sa crezi ca la 15-16 ani o sa fi luat in serios? :p

Cata vreme esti mai mic.... of of... mai mai...