Ce te face sa crezi ca la 15-16 ani o sa fi luat in serios? :pPostat în original de andypopa @ Nov 30 2005, 03:24 AM) [post=7339
Cata vreme esti ma]
CE FEMEI NENE?!?! :blink: Pai noi discutam chestii serioase aici :p SEO si alte de-astea. In plus, eu vine cand am 15-16 ani, ca altfel ma ia toata lumea la misto. :unsure:
[/QUOTE]
Ce te face sa crezi ca la 15-16 ani o sa fi luat in serios? :p
Cata vreme esti mai mic.... of of... mai mai...







Răspunde cu citat