Am votat, eu folosesc xservers, dar nu sunt multumit de ei deloc, mi-am ales un pachet cu trafic nelimitat, si din a doua luna mi-au trimis mesaj sa trec la un pachet mai mare pentru ca am depasit banda lunara alocata. In conditiile in care pe site-ul lor scrie "trafic nelimitat".
Concluzia - Nu ii recomand! cititi cu atentie contractul inainte, la punctul 7.1 si 7.2 scrie banda reala pe care ti-o aloca fiecare tip de abonament.




