Am fost pe despregazduire.ro cativa ani, eram foarte multumit de ei, preturi bune, servicii decente, suport extrem de amabil si prompt pana acum un an (aproximativ), cand nu am mai fost multumit de servicii (probleme cu site-urile), iar suportul nu mai mi s-a parut la fel de amabil (ba dimpotriva). La inceput cei de la suport la despregazduire.ro erau extraordinari, nu pridideam cu laudele la adresa lor. Mi-am adus toate site-urile mele, ale clientilor, prietenilor si cunoscutilor la ei. Apoi totul s-a intors...
Am trecut la webfactor, de care sunt destul de multumit (au fost unele nici caderi ale site-urilor, dar s-au rezolvat). Am avut un client care are gazduire la hostway, ma gandeam sa mut si eu totul acolo, dar cred ca deocamdata nu o fac inca, webfactor mi se pare inca o firma solida si serioasa.