Vrei]Postat în original de Cristian Mezei @ Dec 22 2005, 04:37 PM) [post=8350
Vreau si eu o garsoniera optimizata pentru 2 camere
[/QUOTE]
Vrei sa-ti faci datacenter? :lol:
Vrei]Postat în original de Cristian Mezei @ Dec 22 2005, 04:37 PM) [post=8350
Vreau si eu o garsoniera optimizata pentru 2 camere
[/QUOTE]
Vrei sa-ti faci datacenter? :lol:
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)