As ar fi o mare magaie din partea lu google... sa penalizeze in serp pentru probleme legate de adsence.

Ideea este ca acolo scrie clar, ca penalizarea este pentru incalcarea regulamentului webmaster, iar in afara de faptul ca acele stiri sunt preluate din fluxuri rss nu vad ce draku probleme sa fie. Nu ca ar fi singurul site care preia stiri rss.