Si eu cred ca a fost mai mult pentru site-urile noi. Cele vechi au ramas toate la fel, iar cele noi au primi PR.
Si eu cred ca a fost mai mult pentru site-urile noi. Cele vechi au ramas toate la fel, iar cele noi au primi PR.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)