Ce credeti? Cum se va dezvolta comertul electronic in 2007? In bine? In rau? Mult in bine? Stagneaza?![]()
Ce credeti? Cum se va dezvolta comertul electronic in 2007? In bine? In rau? Mult in bine? Stagneaza?![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)