Daca imi aduc aminte bine era pe undeva inainte de martisor... cind m-am decis sa incerc si eu sa fac un site si sa vad daca reusesc. Apoi imi zice un "nestiutor" care nici el nu stia prea multe ca batalia mare e pentru google... si care scoate din gura search engine optimization si dau si eu pe google... ca tot omul incep cautarile in romina..si cam asa ajung pe aici...
Azi vad ca sunteti pe prima pagina...pe vremea aia nu stiu daca erati pe acolo..ca nu v-am gasit imediat...
Si de atunci citesc pe aici de cite ori am timp..



Răspunde cu citat



