Culmea e ca nu mai stiu cum am ajuns. Poate ca am ratacit din site in site sau poate ca direct din google. Dar odata ce am intrat... n-am mai iesit. Am fost prinsa in capcana si mai rau e ... ca imi place![]()
Culmea e ca nu mai stiu cum am ajuns. Poate ca am ratacit din site in site sau poate ca direct din google. Dar odata ce am intrat... n-am mai iesit. Am fost prinsa in capcana si mai rau e ... ca imi place![]()
E bine sa mai revezi vechii membrii ai forumui
Salutare vechilor membrii care ma mai tin minte
Cum am ajuns eu? Pai nu mai stiu, lucram langa biroul lui Razvan, eram si colegi de fac., Razvan avea o gramada de idei misto pe vremea aia... una dintre ele fiind si seopedia... si uite ca intr-un final m-am hotarat sa-mi fac si eu user pe forum![]()
Mi-a dat un prieten link la un banc de pe acest forum. Am fost curios si m-am uitat si pe langa.![]()
printr-o recomandare
Am tiparit gresit adresa site-ului softpedia.M-am mirat pt inceput ca si-au schimbat designul.
de pe google, cautam un site de'al meu si am dat de un post unde sondaje.info, saracu domeniu, era trecut pe lista de spamm, si tot bantuind prin site am mai dat de cateva domenii tot ale mele tot pe lista neagra (puse de mitza-fireice) ! In fine poveste lunga din cauza unui script de parking, sper ca acum e ok cu ele ...
cam asta e povestea cum am ajuns aici, IERI![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)