Am vazut un site pe net care mi-a trezit interesul, find o idee foarte buna in domeniul lui (nu dau nume ca nu am inca 10 posturi la activ)si ca toate lucrurile care imi trezesc interesul, m-a facut sa il pun un pic sub lupa. Webmasterul este utilizator activ al forumului, proiectul lui a fost unu "de suflet", iar voi l-ati ajutat foarte mult sa ajunga acolo unde este acum. Asa ca mi-am mutat "lupa", poate o sa primesc si eu ajutorul de care as putea avea nevoie candva.



si ca toate lucrurile care imi trezesc interesul, m-a facut sa il pun un pic sub lupa. Webmasterul este utilizator activ al forumului, proiectul lui a fost unu "de suflet", iar voi l-ati ajutat foarte mult sa ajunga acolo unde este acum. Asa ca mi-am mutat "lupa", poate o sa primesc si eu ajutorul de care as putea avea nevoie candva.
Răspunde cu citat


) long time ago
