lol, care anume...sa nu le caut la mana.
Ma amuza fashion up, de la 46% respinse, au trecut la 35 si acum la 23. Sa inteleg ca:
a) si au educat clientii sa nu mai anuleze comenzile
b) platesc ei comisioanele din buzunar, desi numarul de comenzi respinse e acelasi, dar sa aiba un procent mai mic
c) daca tot au fost dati in vileag si i-au abandonat un pic publisherii, sa revina la cifre mai normal
Bomboane pe coliva, fashionstar imi explica procentul lor triplu ( fata de nisa ) de comisioane respinse: atat de multe comenzi avem noi din afara romaniei, incant uite asa de mult influenteaza numarul de comisioane respinse. Logica de urmarit este ca foarte putine din comenzile in afara ro sunt onorate ( oarecum normal ).
In ceea ce ma priveste, eu am incercat multe campanii, am avut rabdare o perioada, iar daca rezultatele nu se justifica, papa. Cum sunt cei doi de mai sus, eu nu stau sa fac politie sa vad daca e pe bune sau nu, dar nu vad nici un motiv pentru care as alege fashionstar cu 30% respinse si nu as lua starshiners care are cam aceleasi produse, doar ca mult mai multe![]()





Răspunde cu citat