Postat în original de -Rares- "lol, care anume...sa nu le caut la mana." BebeCarucior Bebecarucior dupe ce au intrat in 2p, a doua zi l-am generat 2 vanzari si apoi m-au exclus din campania lor .. nu am fost curios de ce, oricum sunt neseriosi Fashion-up inca anuleaza comisioanele mai mari
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum