Eu nu lucrez cu oameni care vor sa ma pacaleasca indiferent de cat profit imi aduc, pentru ca un astfel de om sau firma care merge pe principul de a pacali iti va aduce la un moment un prejudiciu si mai mare. Daca ma inselat o singura data nu vreau sa mai lucrez cu ei, deci as renunta la primii fara sa stau pe ganduri
Este un principiu de al meu de care ma tin




Răspunde cu citat