Eu nu lucrez cu oameni care vor sa ma pacaleasca indiferent de cat profit imi aduc, pentru ca un astfel de om sau firma care merge pe principul de a pacali iti va aduce la un moment un prejudiciu si mai mare. Daca ma inselat o singura data nu vreau sa mai lucrez cu ei, deci as renunta la primii fara sa stau pe ganduri
Este un principiu de al meu de care ma tin