O parere de la colegi daca se poate: este normal ca PS sa depaseasca termenul de plata stabilit in TOS pe care ei ne cer noua sa il respectam cu strictete avand in vedere ca au avut timp sa efectueze plata in perioada 25.01 la 05.02.
Multumesc