care e treaba cu webmasterworld? ei nu au adsense pe site. oricum, la cati bani cred ca fac din add-ul din stamga-sus.... (ma gandesc in primul rand la faptul ca au trafic la greu si add-urile acelea sunt relevante pt webmasteri)ma intreb acum, ce se va intampla cu forumuri de genu digitalpoint? sua webmasterworld and so on ?







.
totusi e mai bine decat cu Neogen, asta e CLAR ! Poate in viitor alta o sa fie situatia
pe un clic pe niste porcarii de anunturi pe care nu dadea nimeni clic. Acum depinde, daca un site cu trafic mare poti aduna bani si cu Neogen, nu este si cazul meu 