Oamenii mai sus vorbesc chineza? sau ce nu ai inteles?...Ce mai puteti sa imi spune-ti despre etarget? Cum stau cu platile? Platesc la timp?
Are rost sa imi fac cont sa promovez reclamele lor pe un site cu peste 10k/zi?
Multumesc
Oamenii mai sus vorbesc chineza? sau ce nu ai inteles?...Ce mai puteti sa imi spune-ti despre etarget? Cum stau cu platile? Platesc la timp?
Are rost sa imi fac cont sa promovez reclamele lor pe un site cu peste 10k/zi?
Multumesc
mie mi-au platit zilele trecuteetarget.jpg, pe ultimele 6 luni. Doar ca nu i-am mai promovat, decat putin in ult. luni
░▒▓█▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒░
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)