Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 32

Subiect: Etarget a mai facut plati in 2013?

  1. #11
    Avatarul lui Ionut D
    Ionut D este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    30th November 2007
    Locaţie
    Constanta
    Vârstă
    34
    Posturi
    348
    Putere Rep
    35


    Implicit

    As dori sa stiu si eu cum/cand face plata mai exact etarget . Luna trecuta am facut peste 50ron, cum ii scot ?
    Site-ul care ofera zilnic o portie de divertisment si jocuri de fete .

  2. #12
    Avatarul lui dary5ro
    dary5ro este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    7th June 2005
    Locaţie
    Romania
    Vârstă
    51
    Posturi
    364
    Putere Rep
    40


    Implicit

    Citat Postat în original de Ionut D Vezi Post
    As dori sa stiu si eu cum/cand face plata mai exact etarget . Luna trecuta am facut peste 50ron, cum ii scot ?
    Pai nu ii scoti tu, trebuie ei sa plateasca in contul tau.
    Daca vrei neaparat sa ii trezesti ii poti contacta (eu odata i-am sunat sa recuperez parola ca o uitasem), sa stie ca vrei cat mai rapid banutii.

  3. #13
    Avatarul lui Claudyou
    Claudyou este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    19th May 2013
    Locaţie
    Cluj Napoca
    Posturi
    533
    Putere Rep
    28


    Implicit

    De ce folositi etarget in defavoarea adsense? Au si ei avantajele lor? Daca da, care?

  4. #14
    Avatarul lui Ionut D
    Ionut D este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    30th November 2007
    Locaţie
    Constanta
    Vârstă
    34
    Posturi
    348
    Putere Rep
    35


    Implicit

    Firma romaneasca, posibil de incredere,plateste bine, adsense nu imi place.
    Site-ul care ofera zilnic o portie de divertisment si jocuri de fete .

  5. #15
    Avatarul lui DRG
    DRG
    DRG este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    24th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Posturi
    442
    Putere Rep
    35


    Implicit

    Citat Postat în original de Ionut D Vezi Post
    Firma romaneasca, posibil de incredere,plateste bine, adsense nu imi place.
    Eu aveam (am renuntat) CPC 0.01E cat de bine plateste la tine ?
    D R G

  6. #16
    Avatarul lui Ionut D
    Ionut D este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    30th November 2007
    Locaţie
    Constanta
    Vârstă
    34
    Posturi
    348
    Putere Rep
    35


    Implicit

    la 700 click-uri , faceam 100ron
    Site-ul care ofera zilnic o portie de divertisment si jocuri de fete .

  7. #17
    Avatarul lui DRG
    DRG
    DRG este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    24th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Posturi
    442
    Putere Rep
    35


    Implicit

    Citat Postat în original de Ionut D Vezi Post
    la 700 click-uri , faceam 100ron
    Asta inseamna 0,03E, mult mai slab decat adsense, daca nu ai siteul banat de adsense iti recomand sa renunti la etarget.
    D R G

  8. #18
    Avatarul lui DannyBlackz
    DannyBlackz este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    5th August 2013
    Locaţie
    Slatina, OLT
    Posturi
    3
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Nici eu nu recomand ETARGET.
    Au un CPC slab si putine reclame de afisat.
    Nici o retea de publicitate nu-i mai buna decat ADSENSE doar ca este cam greu sa afisezi reclamele lor pe site-uri cu trafic mare deoarece site-urile cu trafic mare sunt warrez si nu sunt acceptate.

  9. #19
    Avatarul lui dary5ro
    dary5ro este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    7th June 2005
    Locaţie
    Romania
    Vârstă
    51
    Posturi
    364
    Putere Rep
    40


    Implicit

    Eu am folosit etarget pe un site unde aveam si chestii X asa ca nu au nici o treaba daca esti abil.
    Evident ca daca poti folosi adsense nu e bine sa pui etarget pe site-urile romanesti.
    Etarget este insa e o alternativa romaneasca la cei cu site-uri in lb. romana care au fost banati de adsense. Sigur ca platesc penibil, ctr foarte mic (cam de 10 ori mai mic decat adsense-ul) si ecpm mic cat o furnica (aveam medii si de sub 1 cent pe click din cauza ca platesc in lei deci este loc de mai putin).
    Per total insa sunt seriosi (acum cativa ani era un serviciu ceva numit "Beyond contextual" care si in ziua de azi imi datoreaza destul de multi banuti si care nu platea decat dupa mari insistente), asadar etarget platesc la timp, acum poate ca intarzie ceva ca e perioada de concedii, dar decat nimic sunt buni si ei.

  10. #20
    Avatarul lui Ionut D
    Ionut D este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    30th November 2007
    Locaţie
    Constanta
    Vârstă
    34
    Posturi
    348
    Putere Rep
    35


    Implicit

    Am sunat azi, la ora 14:20 si mi sa dat ocupat. Seriosss ? M-au dezgustat, am sunat a doua oara si nu au mai raspuns, nici un ocuapt, nimic.

    Tin sa mentionez ca mesaj au avut timp sa imi trimita cu "activitate suspicioasa", insa pentru a primi niste raspunsuri, nu dau de ei.
    Site-ul care ofera zilnic o portie de divertisment si jocuri de fete .

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. eTarget - Ce parere aveti de el?
    De freezy în forumul Google
    Răspunsuri: 54
    Ultimul Post: 4th December 2012, 10:17
  2. bursadereclama vs etarget
    De Mugurel în forumul Advertising
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 26th October 2012, 00:45
  3. Ads de la Etarget.ro
    De Florin Traian în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 15th March 2011, 15:55
  4. Experiente Etarget?
    De barosanu în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 2nd September 2009, 13:06
  5. ati facut plati prin paypal in ultimele 2 zile ?
    De anuntul în forumul PayPal
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 4th November 2007, 22:08

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •