Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 32

Subiect: Etarget a mai facut plati in 2013?

  1. #21
    Avatarul lui dary5ro
    dary5ro este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    7th June 2005
    Locaţie
    Romania
    Vârstă
    51
    Posturi
    364
    Putere Rep
    40


    Implicit

    Uite ca m-am uitat asa in treacat in cont si se pare ca nenea de la etarget a facut plata pe data de 12 august 2013, deci banii trebuie sa fie la locul lor in cont

  2. #22
    Avatarul lui Ionut D
    Ionut D este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    30th November 2007
    Locaţie
    Constanta
    Vârstă
    34
    Posturi
    348
    Putere Rep
    35


    Implicit

    Nu am tata nicio plata facuta , asta mor, ca am si o suma mare, dar vad ca la sume mari nu platesc.
    Site-ul care ofera zilnic o portie de divertisment si jocuri de fete .

  3. #23
    Avatarul lui danutz_rdc
    danutz_rdc este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    10th September 2013
    Posturi
    26
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Am primit in fiecare luna plata,sume peste 300 lei..dar pe luna trecuta (august) am avut o suma mica - 80 lei pe care trebuia sa o primesc acum in septembrie..dar nu mai vor sa plateasca.
    I-am scos.

  4. #24
    Avatarul lui avram
    avram este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    61
    Data înscrierii
    7th May 2011
    Posturi
    1.361
    Putere Rep
    61


    1 out of 1 members found this post helpful.

    Implicit

    mie mi-au facut plata luna asta , dar platesc slab , o sa-i scot ca nu merita 0.2 lei click-ul
    Ultima modificare făcută de avram; 24th September 2013 la 13:26.
    ░▒▓█▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒░

  5. #25
    Avatarul lui DKD
    DKD
    DKD este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    7th January 2011
    Vârstă
    42
    Posturi
    8
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Platesc mereu la timp.Am avut luni in care am avut venituri mari de la ei si au platit la fel ca intotdeauna , intre 10 si 20 a lunii.
    Intr-adevar rata de click si pretul per click este mic,insa este o alternativa la Google Adsense.

  6. #26
    Avatarul lui avram
    avram este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    61
    Data înscrierii
    7th May 2011
    Posturi
    1.361
    Putere Rep
    61


    Implicit

    Etarget a murit? ca nu mai plateste de jumatate de an Clipboard02.png
    ░▒▓█▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒░

  7. #27
    Avatarul lui myamar
    myamar este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    43
    Data înscrierii
    14th June 2005
    Locaţie
    Bacau
    Vârstă
    50
    Posturi
    540
    Putere Rep
    43


    Implicit

    Eu primesc in fiecare luna banii, fara probleme.
    Vremea Cluj ido. Meteo Ploiești pentru 15 zile.

  8. #28
    Avatarul lui myamar
    myamar este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    43
    Data înscrierii
    14th June 2005
    Locaţie
    Bacau
    Vârstă
    50
    Posturi
    540
    Putere Rep
    43


    Implicit

    Eu am terminat cu etarget de azi. Am primit un mail ciudat de la ei cu o anexa din care reiese ca le sunt dator cateva sute de lei din 2010, fara absolut nicio explicatie. Cica am doua optiuni: sa confirm ca sunt de acord si sa le dau banii sau, daca ma opun, sa le trimit dovezile ca nu sunt dator!!!

    Nu stiu daca sa rad sau sa rad Le trimit si eu o foaie ca-mi sunt datori 1 milion de lei, daca se opun sa-mi trimita dovezile ca nu e asa.
    Vremea Cluj ido. Meteo Ploiești pentru 15 zile.

  9. #29
    Avatarul lui Chivu Mihai
    Chivu Mihai este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.128
    Putere Rep
    39


    Implicit

    ai incercat sa lamuresti la INFOLINE 031 81 07 440
    Recomand cu caldura serviciile oferite de Mutari mobila

  10. #30
    Avatarul lui nrb220
    nrb220 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    23
    Data înscrierii
    8th February 2014
    Posturi
    238
    Putere Rep
    23


    Implicit

    Ce mai puteti sa imi spune-ti despre etarget? Cum stau cu platile? Platesc la timp?

    Are rost sa imi fac cont sa promovez reclamele lor pe un site cu peste 10k/zi?

    Multumesc

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. eTarget - Ce parere aveti de el?
    De freezy în forumul Google
    Răspunsuri: 54
    Ultimul Post: 4th December 2012, 10:17
  2. bursadereclama vs etarget
    De Mugurel în forumul Advertising
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 26th October 2012, 00:45
  3. Ads de la Etarget.ro
    De Florin Traian în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 15th March 2011, 15:55
  4. Experiente Etarget?
    De barosanu în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 2nd September 2009, 13:06
  5. ati facut plati prin paypal in ultimele 2 zile ?
    De anuntul în forumul PayPal
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 4th November 2007, 22:08

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •