salut,
mai are cineva inca mesajul "Plata in curs de efectuare" ?? La mine din data de 23 Noiembrie tot plata in curs de efectuare scrie. Se mai confrunta cineva cu aceasta problema ?
salut,
mai are cineva inca mesajul "Plata in curs de efectuare" ?? La mine din data de 23 Noiembrie tot plata in curs de efectuare scrie. Se mai confrunta cineva cu aceasta problema ?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)