La mine a venit ieri cecul. Nu crdeam ca ma voi bucura vreodata pentru o suma atat de mica... insa sunt primii bani castigati in felul asta.
La mine a venit ieri cecul. Nu crdeam ca ma voi bucura vreodata pentru o suma atat de mica... insa sunt primii bani castigati in felul asta.
Probleme cu Adwords? Te putem ajuta in depistarea fraudei PPC: Xiona
Eu aveam blocate platile si abia in 16 mai m-am trezit asa ca astept cecul adsense in iulie - august si daca ajunge pana de craciun imi ajunge sa-mi petrec doua saptamani in zona Branului...
O intrebare: DHL livreaza in toate orasele din Romania. Sunt din Suceava. Am selectat DHL, sa speram ca va ajunge.
Inca nu am primit nimic. Si deja e cam confuza treaba cu cecurile primite si neprimite.
Sa vedem luna asta.
Totusi sa aiba treaba cu venirea Adsense in .ro?
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Care nordici, la mine vine din Irlanda.Tot nordicii se vor ocupa de noi
L-am primit si eu azi. A venit tot din Irlanda, cu posta normala.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)