Ce-i aia ?
Bineinteles
Deocamdata NU
Am vrut , dar m-am lasat pagubas
Postat în original de Tudi Butelie, eu zic ca nu merita sa dai 500 de RON doar sa iti apara site-ul in DMOZ. Ca te baneaza Google pentru link buying Dar de unde stie google ca eu am cumparat o suta de cozonaci , daca nu platesc cu ordin de plata ?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum