Citat Postat în original de Tudi Vezi Post
Butelie, eu zic ca nu merita sa dai 500 de RON doar sa iti apara site-ul in DMOZ. Ca te baneaza Google pentru link buying
Dar de unde stie google ca eu am cumparat o suta de cozonaci , daca nu platesc cu ordin de plata ?