Butelie, eu zic ca nu merita sa dai 500 de RON doar sa iti apara site-ul in DMOZ. Ca te baneaza Google pentru link buying![]()
Butelie, eu zic ca nu merita sa dai 500 de RON doar sa iti apara site-ul in DMOZ. Ca te baneaza Google pentru link buying![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)