Ce-i aia ?
Bineinteles
Deocamdata NU
Am vrut , dar m-am lasat pagubas
Postat în original de adizbang_tv cred ca te inseli un pic Sa inteleg ca pe tine nu te-a tentat niciun pic sa devii editor DMOZ ?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum