Ce-i aia ?
Bineinteles
Deocamdata NU
Am vrut , dar m-am lasat pagubas
Postat în original de butelie cred ca visul oricarui webmaster este sa ajunga editor DMOZ , ca o incununare a muncii sale si ca o mica recunoastere a rezultatelor pe care le are ! Sa fim totusi seriosi.... Dar foarte... "siropoasa" fraza, m-a facut sa zambesc.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum