Salutare, apelez la cei care au PFA si obtin venituri din Adsense, mai exact la cei care si-au facut PFA ca sa declare veniturile din Adsense.
1. Ati folosit CAEN6311 sau care anume? Ce alte CAEN se mai pot adauga?
2. Ce deduceri de cheltuieli se pot face? (servere, curent, intretinere, benzina???)
3. Se plateste la pensie cat vrei, adica poti plati minimum?
4. La ANAF ce suma treceti in formularul 220? Cum faceti estimarea?
5. Ce alte sfaturi mai aveti?
Va multumesc mult!




Răspunde cu citat