Patesc de la inceput de ianuarie lucrul acesta, l-am observat prima oara prin 5 .. 6 ianuarie ... si vad ca tot persista ... poate are cineva timp sa verifice un pic ....

La 5 dimineata sa zic ca am pe Adsense 3 euro
La 6 am 5 euro
La 8 am 7 euro
La 9 am 4 euro ...

Stiu ca se fac ajustari ... dar frecventa lor si valoarea lor deja mi se par cam mari.

A mai observat cineva asa ceva in ultima perioada ?