POMMO
Arata f bine si are f multe optiuni. L-a folosit careva?
POMMO
Arata f bine si are f multe optiuni. L-a folosit careva?
Pommo este foarte bun dar nu e de folosit pe sharing host din motive cat se poate de clare... mai degraba iti instalezi un server de mail local si te descurci...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)