Unul facut de mine
E destul de simplu si trimite mailuri in format txt (Repede si usor)
Am si unul html dar mananca foarte multe resurse si pentru moment am renuntat sa-l mai folosesc pana cand gasesc o solutie mai buna.
Unul facut de mine
E destul de simplu si trimite mailuri in format txt (Repede si usor)
Am si unul html dar mananca foarte multe resurse si pentru moment am renuntat sa-l mai folosesc pana cand gasesc o solutie mai buna.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)