Da, sunt multe. Poate vor sa dea trafic.ro drept exemplu.![]()
Da, sunt multe. Poate vor sa dea trafic.ro drept exemplu.![]()
Cu stima,
Razvan Pop
de ce nu? e cel mai mare si cel mai cunoscut...Originally posted by ben
[b]E un lucru bun ca, Google face curatenie, dar nu trebuia sa inceapa cu trafic, sunt multe alte site-uri in romania care spam-eaza motorul de cautare. Destule.
Scriu si eu din cand in cand despre mobila si amenajari interioare
Acela nu este spam. Tagul <noscript> e doar pentru browserele care nu suporta javascript (sau il au dezactivat).
Numai bine!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)