Da, sunt multe. Poate vor sa dea trafic.ro drept exemplu. :)
Versiune printabilă
Da, sunt multe. Poate vor sa dea trafic.ro drept exemplu. :)
de ce nu? e cel mai mare si cel mai cunoscut...Citat:
Originally posted by ben
[b]E un lucru bun ca, Google face curatenie, dar nu trebuia sa inceapa cu trafic, sunt multe alte site-uri in romania care spam-eaza motorul de cautare. Destule.
Si totusi... trafic.ro cum "spam-eaza" ?
cu acel link in <noscript>
Acela nu este spam. Tagul <noscript> e doar pentru browserele care nu suporta javascript (sau il au dezactivat).
Numai bine!
In contextul in care-l foloseste trafic.ro?
Alt motiv nu vad...
Da si cand il vizitezi face o redirectare.