Pagina 12 din 19 PrimulPrimul ... 21011121314 ... UltimulUltimul
Rezultate 111 la 120 din 187

Subiect: Website Directory Submitter

Marius Mailat este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    16th November 2005
    Vârstă
    46
    Posturi
    1.818
    Putere Rep
    38

Implicit

Citat Postat în original de inscaun Vezi Post
    off topic, ai terminat aplicatia aia log parsing?
    Nu inca, insa e pe drumul ce bun. Si partea cu widgeturile ramane in picioare
    Directory Submitter - soft de inscriere in 4500 de directoare straine si 1025 romanesti
    Anunturi - soft de inscriere in 500 de siteuri de anunturi

dojo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    23rd July 2006
    Locaţie
    New York
    Vârstă
    45
    Posturi
    213
    Putere Rep
    33

Implicit

Am descarcat si eu aplicatia si am dat un test run .. of course ca am uitat sa bag la cap faza cu 50 submissions si ma asteptam la 14 zile. Tocmai s-a auto-suspendat, dupa ce imi da o eroare urata pe windows in momentul in care doresc sa inchid fereastra care imi spune unde sa merg pentru purchase.

iti admir initiativa si recunosc ca mi-a facut placere sa ma joc putin cu tool-ul. Ma asteptam la mai multe din partea lui (poate si pentru ca nu prea am experienta cu asemenea programe), dar face niste chestii bine, asta e clar. Nu imi place ca nu tinea minte de pilda ca ii cer sa imi afiseze directoare cu free links SI peste PR 6 de pilda, dar e posibil ca si eu sa nu imi fi facut rodajul ...

Arata superb si profesional, ma bucur sa vad ca ai avut in atentie si acest aspect.

Ceea ce poate insa el sa faca in acest moment (am avut erori in unele situri si unele directoare sunt sub-calitate, numai ca nu ai cum sa controlezi astea cu totul, este de inteles) am ajuns la concluzia ca este un tool bun, dar ca pot sa fac asta si personal, imi ia mai mult timp, dar macar nu costa. Pretul (pentru puterea mea prezenta de cumparare) este totusi cam mare ... nu il voi cumpara (cel putin in urmatoarele luni). Din respect pentru munca ta, nici nu voi incerca sa gasesc variante sparte sau sa il "abuzez". Este un produs bun si ai muncit. Inca o data felicitarile mele, poate in viitor voi fi un client multumit. Momentan sunt doar un tester placut surprins

Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    16th November 2005
    Vârstă
    46
    Posturi
    1.818
    Putere Rep
    38

Implicit

Salut.

Multumesc de comentarii. Legat de pret, este din gama lui cu cel mai ieftin pret care exista pe nisa asta ( pentru membrii seopedia ofer cum spuneam mai devereme o 25% reducere in pagina de reduceri ).

Muncesc in continuare la aplicatie. Imbunatatiri apar saptamanal, e nebunie modul in care fac releasuri, am si renuntat sa mai postez imbunatatirile pe forum, le fac doar in aplicatie in butonul UPDATE .
    Directory Submitter - soft de inscriere in 4500 de directoare straine si 1025 romanesti

cris este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    9th July 2007
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.034
    Putere Rep
    0

Implicit Website Submitter

ma intereseaza shi pe mine

1. la Website Submitter la pretul de 45, ma rog cu reducere oferi shi lista de 3500 de directoare shi ele sunt free sau cu plata sau cate cu plata shi cate cu inscriere gratuita reciproc

Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    16th November 2005
    Vârstă
    46
    Posturi
    1.818
    Putere Rep
    38

Implicit

Lista de directoare este la dispozitie in versiunea completa din aplicatie. Cele 3500 de directoare sunt grupate pe diferite categorii, toate cu optiuni de selectare.

revenco_andrei este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    21st July 2006
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    39
    Posturi
    353
    Putere Rep
    33

Implicit

Vreau sa cumpar o aplicatie care sa ma ajute cu submission-ul in directoare web.... insa nu sunt inca 100% convins daca merita investitia si am cateva intrebari...

1. La lista deja existenta pot sa adaug directoarele din propria mea lista ?
    2. Daca o sa apara o versiune imbunatatit a Website Submitter va trebui sa platesc din nou, voi avea o reducere sau va fi gratuita ?
    Probleme cu Adwords? Te putem ajuta in depistarea fraudei PPC: Xiona

Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    16th November 2005
    Vârstă
    46
    Posturi
    1.818
    Putere Rep
    38

Implicit

Citat Postat în original de revenco_andrei Vezi Post
    1. La lista deja existenta pot sa adaug directoarele din propria mea lista ?
    Da, uite un filmulet demonstrativ aici.

Daca o sa apara o versiune imbunatatit a Website Submitter va trebui sa platesc din nou, voi avea o reducere sau va fi gratuita ?
    Licenta este valabila pentru 2 ani si include toate update-urile care vor aparea in acest timp.

Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    16th November 2005
    Vârstă
    46
    Posturi
    1.818
    Putere Rep
    38

Implicit

update 12.09.2007 - Website Submitter 1.9 is launched

- criteriile de selectare a directoarelor modificate ( de exemplus acum e posibil selectarea tuturor directoarelor din categoria "Directoare romanesti" cu "Google PR = 5"
    - stergere directa din pagina de inscriere a directoarelor adaugate manual ( se poate viziona si un film cum se poate adauga directoare manual )
    Imagini atașate Imagini atașate

Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    16th November 2005
    Vârstă
    46
    Posturi
    1.818
    Putere Rep
    38

Implicit

update 12.10.2007

- am refacut lista cu directoarele romanesti, acum sunt listate si verificate 230 de directoare romanesti ( lista se poate folosi direct din Website Submitter alegand categoria "Directoare romanesti" ). Sugestii de noi directoare se poate face la aceasta adresa.
    - Website Submitter, Article Submitter, Website Popularity si Article Spinner sunt acum compatibile si cu 120 dpi sau alta setare mai speciala pentru dpi

Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    16th November 2005
    Vârstă
    46
    Posturi
    1.818
    Putere Rep
    38

Implicit

Lucrez acum la o noua interfata pentru toate aplicatiile, mai jos este un exemplu la cum o a arate aplicatia (screenshotul nu e fisier concept de PS ci chiar interfata deja implementat in executabil).
    Imagini atașate Imagini atașate

Pagina 12 din 19 PrimulPrimul ... 21011121314 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. Caut website submitter
    De sambo în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 10th February 2008, 21:37
  2. Submit in directoare
    De ShaWicca în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 10th February 2008, 15:12
  3. Directory Submitter
    De bogdan985 în forumul Locuri de munca
    Răspunsuri: 4