"Bun venit" deşi e cam penibil să spun asta în condiţiile în care sunt venită după tine.
Permite-mi să-ţi adresez o întrebare mai puţin legat de seo:
Îmi recomanzi să "fug" în Germania dacă am ocazia?
"Bun venit" deşi e cam penibil să spun asta în condiţiile în care sunt venită după tine.
Permite-mi să-ţi adresez o întrebare mai puţin legat de seo:
Îmi recomanzi să "fug" în Germania dacă am ocazia?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)