Citat Postat în original de doro Vezi Post
Îmi recomanzi să "fug" în Germania dacă am ocazia?
Bravo "mariusel" (m-am obisnuit asa, daca-mi permiti) pentru munca depusa pentru aceasta comunitate si nu numai, de asemenea sper sa o tinem tot asa sau mai bine!
Referitor la intrebarea lui doro si eu sunt curios, dar niste argumente concrete daca nu te superi ca iti rapim cateva minute