Ma uitam pe ispy cand ai creat threadul asta. Si ma intrebam: cine mai e si asta si cand a si ajuns ambasador Desi stiam cum te cheama ca ma tot uit prin siteurile tale, dar m-am obisnuit cu mmariusel. Ei, orice invat are si dezvat.
Si n-o sa-ti urez bine ai venit dupa 4 ani, ci mult succes in tot ce faci. Ca faci bine!