Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Am nevoie de cativa traducatori

  1. #1
    Avatarul lui Adrian Poputoaia
    Adrian Poputoaia este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    2nd October 2007
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.068
    Putere Rep
    37

    Implicit Am nevoie de cativa traducatori

    Valabil doar pentru cei din Iasi. Poate aveti rude, prieteni, etc.

    Limbile cautate:
    - franceza
    - germana
    - spaniola
    - chineza
    - japoneza
    Pentru traducerea help-ului si a frazelor unui social network.
    Scris-vorbit nivel guru.

  2. #2
    Avatarul lui Prometeu
    Prometeu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    27th October 2007
    Posturi
    1.434
    Putere Rep
    42

    Implicit

    Nu stiu daca gasesti cu chineza pe la Iasi.
    Daca te intereseaza cineva din Bucuresti te pot ajuta!

  3. #3
    Avatarul lui doro
    doro este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    8th September 2007
    Locaţie
    Berlin / Bucharest
    Posturi
    988
    Putere Rep
    41

    Implicit

    Germană te pot ajuta eu... but again, din Bucureşti.

  4. #4
    Avatarul lui Adrian Poputoaia
    Adrian Poputoaia este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    2nd October 2007
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.068
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Citat Postat în original de doro Vezi Post
    Germană te pot ajuta eu... but again, din Bucureşti.
    Momentan caut pe cineva din Iasi, daca nu voi gasi te contactez, doar in cazul in care seriozitatea e cea mai buna calitate a ta ! Cat despre germana, nu te mai intreb, sigur stii ce inseama guru!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 9th July 2013, 09:47
  2. Ma prezint si eu dupa cativa ani
    De Marius Mailat în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 14th February 2009, 00:31
  3. nevoie de $
    De inscaun în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 31st January 2009, 20:09
  4. Caut cativa oameni buni (design + development)
    De danielbuca în forumul Locuri de munca
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 4th September 2008, 21:42
  5. Donatii pentru cativa copii din Calarasi
    De Cristian Mezei în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 15th December 2006, 22:12

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •