Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 15

Subiect: Ma prezint si eu dupa cativa ani

  1. #1
    Avatarul lui Marius Mailat
    Marius Mailat este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    16th November 2005
    Vârstă
    48
    Posturi
    1.818
    Putere Rep
    42

    Wink Ma prezint si eu dupa cativa ani

    Buna,

    cu ajutorul lui Cristi mi-am schimbat username-ul din mmariusel in numele meu intreg. Asa ca iata sunt in straie noi si am modificat si avatarul.

    Catvea cuvinte pentru cei care nu ma stiu: sunt nascut in Targu-Mures, ma simt foarte aproape de Cluj unde am invatat, sunt mutat de ani buni in Germania. Fac si scriu despre optimizare web, dezvolt aplicatii seo si de securitate. Sunt mandru sa fiu parte din aceasta comunitate.
    Directory Submitter - soft de inscriere in 4500 de directoare straine si 1025 romanesti
    Anunturi - soft de inscriere in 500 de siteuri de anunturi

  2. #2
    Avatarul lui Iulian
    Iulian este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    30th January 2008
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    552
    Putere Rep
    37

    Implicit

    nu cred ca mai e cazul sa iti uram un bun venit ... dar oricum : Welcome , Marius Mailat .
    Btw , parca erai prin Spania ...
    “Stop Doubting Yourself, Work Hard and Make It Happen”
    Imi place sa conduc si sa gasesc cele mai bune distanțe rutiere.

  3. #3
    Avatarul lui Marius Mailat
    Marius Mailat este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    16th November 2005
    Vârstă
    48
    Posturi
    1.818
    Putere Rep
    42

    Implicit

    Citat Postat în original de Iulian Vezi Post
    Btw , parca erai prin Spania ...
    Langa Cologne in Germania, de 8 ani.
    Directory Submitter - soft de inscriere in 4500 de directoare straine si 1025 romanesti
    Anunturi - soft de inscriere in 500 de siteuri de anunturi

  4. #4
    Avatarul lui doro
    doro este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    8th September 2007
    Locaţie
    Berlin / Bucharest
    Posturi
    988
    Putere Rep
    41

    Implicit

    "Bun venit" deşi e cam penibil să spun asta în condiţiile în care sunt venită după tine.
    Permite-mi să-ţi adresez o întrebare mai puţin legat de seo:
    Îmi recomanzi să "fug" în Germania dacă am ocazia?

  5. #5
    Avatarul lui Dragos Nicu
    Dragos Nicu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    20th January 2008
    Locaţie
    Sibiu, RO
    Posturi
    2.011
    Putere Rep
    44

    Implicit

    Citat Postat în original de doro Vezi Post
    Îmi recomanzi să "fug" în Germania dacă am ocazia?
    Bravo "mariusel" (m-am obisnuit asa, daca-mi permiti) pentru munca depusa pentru aceasta comunitate si nu numai, de asemenea sper sa o tinem tot asa sau mai bine!
    Referitor la intrebarea lui doro si eu sunt curios, dar niste argumente concrete daca nu te superi ca iti rapim cateva minute
    Poti sa dai de mine usor, @contact.

  6. #6
    Avatarul lui Marius Mailat
    Marius Mailat este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    16th November 2005
    Vârstă
    48
    Posturi
    1.818
    Putere Rep
    42

    Implicit

    Greu de spus, aici am linistea care nu am avut-o in tara si sistemul german este potrivit pentru mine. Insa nu pentru toti este la fel, dorul de familie si obisnuinta cu anumite lucruri din Ro.

    Depinde de fiecare, cel mai bine e sa vizitezi Germania cateva saptamani Am vazut atatea cazuri de succes/failure incat nu stiu ce sa zic, depinde de caracterul fiecaruia.
    Directory Submitter - soft de inscriere in 4500 de directoare straine si 1025 romanesti
    Anunturi - soft de inscriere in 500 de siteuri de anunturi

  7. #7
    Avatarul lui startblog
    startblog este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    22nd December 2007
    Locaţie
    Constanta, Romania
    Posturi
    297
    Putere Rep
    34

    Implicit

    Wellcome
    The same here si eu am venit dupa tine...

  8. #8
    Avatarul lui doro
    doro este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    8th September 2007
    Locaţie
    Berlin / Bucharest
    Posturi
    988
    Putere Rep
    41

    Implicit

    Am vizitat-o luni de zile, vânez burse ca disperata (şi nu prind). De ţară m-am îndrăgostit deja. Întrebarea se rezumă la mine dacă îmi va mai place după 1-2 ani de şezut acolo ori nu.

  9. #9
    Avatarul lui Diana
    Diana este deconectat Administrator
    Reputatie:
    46
    Data înscrierii
    4th January 2006
    Locaţie
    Vatra Dornei
    Posturi
    1.696
    Putere Rep
    46

    Implicit

    Ma uitam pe ispy cand ai creat threadul asta. Si ma intrebam: cine mai e si asta si cand a si ajuns ambasador Desi stiam cum te cheama ca ma tot uit prin siteurile tale, dar m-am obisnuit cu mmariusel. Ei, orice invat are si dezvat.
    Si n-o sa-ti urez bine ai venit dupa 4 ani, ci mult succes in tot ce faci. Ca faci bine!
    Am un magazin online de Cosmetice romanesti si un portal de Afaceri

  10. #10
    Avatarul lui Prometeu
    Prometeu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    27th October 2007
    Posturi
    1.434
    Putere Rep
    42

    Implicit

    Ah, mereu ma dau peste cap schimbarile acestea de nick/avatar, sunt lucrurile care , in mintea mea definesc userul pe forum. Daca nu prezentai partea cu mmariusel eram complet in ceata.
    De acum , o perioada va trebui sa convertesc in minte ca din leii grei in leii noi nickul tau .
    Ca sa nu repet aceeasi fraza ca si colegii de forum iti urez Bine te-ai prezentat ! Mult succes in tot ce faci, sa stii ca pentru mine si multi altii prezenta ta pe forum a fost de un real folos.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 9th July 2013, 09:47
  2. Am nevoie de cativa traducatori
    De Adrian Poputoaia în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 2nd November 2009, 01:20
  3. Caut cativa oameni buni (design + development)
    De danielbuca în forumul Locuri de munca
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 4th September 2008, 21:42
  4. Ma prezint si eu
    De crissuca în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 25
    Ultimul Post: 7th January 2008, 18:23
  5. Donatii pentru cativa copii din Calarasi
    De Cristian Mezei în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 15th December 2006, 22:12

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •