Deloc , le spun doar cat va costa acea chestie , daca o vor platesc , daca nu asta este , nu o vor avea (cel putin nu facuta de mine).Ex.: un client a zis ca vrea gratis un script pentru a vedea numarul de vizitatori online.Am zis ca voi face acel script contra cost.Daca vrea bine , daca nu la fel (inca nu s-a hotarat).Si daca mai vine cu idei de genul "eu faceam asta in X minute" raspunsul meu este intotdeauna "fa-ti tu".Stiu ca suna cam "acid" dar cam asta este adevarul.




.
Răspunde cu citat