Acum daca ai weedget, ca si footer merge acolo,. Depinde de preferinte, dar el deobicei se pune in partea de jos a paginii
Daca nu reusesti, poti lua adresa mea de Messenger, si te pot ajuta
Acum daca ai weedget, ca si footer merge acolo,. Depinde de preferinte, dar el deobicei se pune in partea de jos a paginii
Daca nu reusesti, poti lua adresa mea de Messenger, si te pot ajuta
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)