Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 15

Subiect: Codul de la wta.ro pe un wordpress

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui polooradea
    polooradea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    4th February 2011
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    35
    Posturi
    373
    Putere Rep
    29


    Implicit Codul de la wta.ro pe un wordpress

    nu mai incep un nou topic ci scriu aici: stie cineva cum se adauga codul de la wta.ro pe un wordpress? cand il pun imi apare aiurea si am citit ca ii din cauza unui javascript. am cautat pe google insa ce am gasit nu a mers.

    [Topic nou]
    Ultima modificare făcută de Krumel; 26th May 2011 la 07:38.

  2. #2
    Avatarul lui nexo
    nexo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    25th January 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    39
    Posturi
    81
    Putere Rep
    29


    Implicit

    In ce fisier l-ai adaugat tu mai exact?

    De obicei, 'restul' de coduri se pun in footer.php, inainte de inchiderea body-ului si hmtl-ului.

  3. #3
    Avatarul lui polooradea
    polooradea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    4th February 2011
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    35
    Posturi
    373
    Putere Rep
    29


    Implicit

    am incercat sa il pun de la meniu, mai exact in widgets.

  4. #4
    Avatarul lui nexo
    nexo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    25th January 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    39
    Posturi
    81
    Putere Rep
    29


    Implicit

    normal si in widget-urile temei ar trebui sa fie afisat (in sidebar). verifica codul pe care il copiezi de pe siteul wta sa fie ok

  5. #5
    Avatarul lui Hapiuc Robert
    Hapiuc Robert este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    31
    Data înscrierii
    16th September 2010
    Locaţie
    Sibiu
    Posturi
    417
    Putere Rep
    31


    Implicit

    Il poti pune in footer.php, este cel mai sanatos. In caz ca il vrei pozitionat poti folosii o clasa/id.

  6. #6
    Avatarul lui tudorc11
    tudorc11 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    11th December 2010
    Locaţie
    Sighisoara
    Posturi
    75
    Putere Rep
    29


    Implicit

    Eu il am in widget si merge fara probleme. Poti sa dezvolti un pic 'apare aiurea'?

  7. #7
    Avatarul lui piciu1993
    piciu1993 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    24th May 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    406
    Putere Rep
    29


    Implicit

    merge foarte bine in widget.

  8. #8
    Avatarul lui AleTzu
    AleTzu este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    29th May 2011
    Locaţie
    Motru
    Vârstă
    39
    Posturi
    20
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Acum daca ai weedget, ca si footer merge acolo, . Depinde de preferinte, dar el deobicei se pune in partea de jos a paginii Daca nu reusesti, poti lua adresa mea de Messenger, si te pot ajuta

  9. #9
    Avatarul lui polooradea
    polooradea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    4th February 2011
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    35
    Posturi
    373
    Putere Rep
    29


    Implicit

    st_ro_start(29646, "", "", ""); si dupa asta imi apare butonul de la wta. daca apas pe wta intru direct pe siteul lor, iar daca apas pe st_ro_start(29646, "", "", ""); intru la vizitele blogului. am incercat codul html si xhtml de la wta insa la toate imi apare la fel.

  10. #10
    Avatarul lui Hapiuc Robert
    Hapiuc Robert este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    31
    Data înscrierii
    16th September 2010
    Locaţie
    Sibiu
    Posturi
    417
    Putere Rep
    31


    Implicit

    Sigur ai copiat tot codul?

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. cum validez codul acesta?
    De Krm în forumul Client side
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 3rd November 2010, 12:39
  2. Atentie la Utilis.ro si codul lor
    De tataraseni în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 11th April 2009, 11:21
  3. probleme cu codul sursa HELP!
    De Savage în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 19th July 2008, 02:47
  4. Codul vechi Adsense
    De alex67x în forumul Adsense
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 7th June 2008, 20:36
  5. Codul de la ING - cat timp dureaza?
    De gman în forumul PayPal
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 19th November 2007, 11:58

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •