st_ro_start(29646, "", "", ""); si dupa asta imi apare butonul de la wta. daca apas pe wta intru direct pe siteul lor, iar daca apas pe st_ro_start(29646, "", "", ""); intru la vizitele blogului. am incercat codul html si xhtml de la wta insa la toate imi apare la fel.