"Din bube, mucegaiuri şi noroi
Iscat-am frumuseţi şi preţuri noi"
Si eu cam tot asa, din resturi adunate am pus cap la cap un data-room (ca nu-i zic datacenter)
Am gasit si poze
![]()
"Din bube, mucegaiuri şi noroi
Iscat-am frumuseţi şi preţuri noi"
Si eu cam tot asa, din resturi adunate am pus cap la cap un data-room (ca nu-i zic datacenter)
Am gasit si poze
![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)