Eu am folosit pana de curand NSHOST, pana am avut niste probleme de curand. De atunci ma reorientez, iar pasul cred ca il voi face spre MxHost.
tlh.ro
hostvision.ro
megahost.ro
mxhost.ro
hostdomain.ro
xservers.ro
rohost.com
speedhost.ro
romarg.ro
despregazduire.ro
experthost.ro
alt host
powerhost.ro
zooku.ro
krond.org
claus.ro
smart-hosting.ro
hostx.ro
aciphosting.ro
newhost.ro
redhost.ro
abonet.ro
webfactor.ro
ename.ro
gazduire.ro
simpliq.ro
hostway.ro
ready2web.ro
Eu am folosit pana de curand NSHOST, pana am avut niste probleme de curand. De atunci ma reorientez, iar pasul cred ca il voi face spre MxHost.
Digital Performance Specialist - realizez campanii de FB, IG, Google si YouTube Ads.
Ah, ma mai ocup si cu grafica photo si video. Pentru colaborari ma puteti contacta aici.
Eu folosesc hostzilla . colaborez cu ei de 1 an si sunt foarte multumit. Am vazut ca nu este in Pool
Mxhost. Suport tehnic de nota 10, servicii de nota 9.5 (am avut o mica problema acum cativa ani, dar a fost un caz izolat si am ramas in continuare cu site-urile la ei).
Romarg. Suport tehnic acceptabil, servicii bune. Nu mai am decat un domeniu inregistrat prin ei, pe care era sa-l pierd anul acesta pentru ca nu au binevoit sa se uite pe o solicitare de a mea. In rest, nici o alta problema.
Hostway. Serviciu tehnic foarte slab, serviciile nu stiu (desi am un cont la ei, am renuntat sa-l mai folosesc pentru ceva).
In concluzie, votul meu a mers la mxhost.
Blogul personal e la gazduiresite.ro (HOSTIS), OrasulAUTO e la Blogway iar alte trei bucati la Hostway. In curand o sa sa mut si blogul personal la Hostway, iar OrasulAUTO cred ca ramane la fel, chiar daca sunt anumite limitari.
Folosesc BrainHost, 10E / an, pachetul Blogger Brain cu IP dedicat și sunt foarte mulțumit de ei. Recomand acest pachet tuturor bloggerilor.
Tocmai am luat pentru prima data de la despregazduire.ro si sunt putin cam dezamagitle cam cade serverul.
Scriu pe Calatoresc.ro despre locurile pe care le-am vizitat, iar dimineata citesc BunaDimineata.ro
Folosesc AcipHosting fara sa fiu deloc dezamagit.La fel si vps de la intovps.
Un pic dezamagit sunt de ssnet...
Eu folosesc Ch-Center.com de 1 an de zile. Nu sunt dezamagit de ei. Preturi bune, calitate buna.
Va recomand cu cea mai mare placere.
La fel si eu...recomand ch-center.com, sunt la ei de mai mult de 1 an. Sunt multumit, baietii de acolo m-au ajutat de cate ori a fost nevoie. Ce nu imi place e ca nu au mereu un live chat on dar raspund repede la tickets.
Momentan este/sunt 3 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 3 vizitatori)