Eu am folosit pana de curand NSHOST, pana am avut niste probleme de curand. De atunci ma reorientez, iar pasul cred ca il voi face spre MxHost.
Versiune printabilă
Eu am folosit pana de curand NSHOST, pana am avut niste probleme de curand. De atunci ma reorientez, iar pasul cred ca il voi face spre MxHost.
nixservers. Sunt foarte multumit.
Eu folosesc hostzilla . colaborez cu ei de 1 an si sunt foarte multumit. Am vazut ca nu este in Pool
Mxhost. Suport tehnic de nota 10, servicii de nota 9.5 (am avut o mica problema acum cativa ani, dar a fost un caz izolat si am ramas in continuare cu site-urile la ei).
Romarg. Suport tehnic acceptabil, servicii bune. Nu mai am decat un domeniu inregistrat prin ei, pe care era sa-l pierd anul acesta pentru ca nu au binevoit sa se uite pe o solicitare de a mea. In rest, nici o alta problema.
Hostway. Serviciu tehnic foarte slab, serviciile nu stiu (desi am un cont la ei, am renuntat sa-l mai folosesc pentru ceva).
In concluzie, votul meu a mers la mxhost.
Blogul personal e la gazduiresite.ro (HOSTIS), OrasulAUTO e la Blogway iar alte trei bucati la Hostway. In curand o sa sa mut si blogul personal la Hostway, iar OrasulAUTO cred ca ramane la fel, chiar daca sunt anumite limitari.
Folosesc BrainHost, 10E / an, pachetul Blogger Brain cu IP dedicat și sunt foarte mulțumit de ei. Recomand acest pachet tuturor bloggerilor.
Tocmai am luat pentru prima data de la despregazduire.ro si sunt putin cam dezamagit :( le cam cade serverul.
Folosesc AcipHosting fara sa fiu deloc dezamagit. :) La fel si vps de la intovps.
Un pic dezamagit sunt de ssnet...
Eu folosesc Ch-Center.com de 1 an de zile. Nu sunt dezamagit de ei. Preturi bune, calitate buna.
Va recomand cu cea mai mare placere.
La fel si eu...recomand ch-center.com, sunt la ei de mai mult de 1 an. Sunt multumit, baietii de acolo m-au ajutat de cate ori a fost nevoie. Ce nu imi place e ca nu au mereu un live chat on dar raspund repede la tickets.