Azi a fost si la mine 2 caderi la serverul meu de la mxhost.ro cumulat de aproape de 2 ore dar e prima dupa 6 luni, vad ca sa intamplat ceva in setari pentru ca unele site-uri nu mai functioneaza in IE, dar sunt sigur ca vor rezolva problema.
Eu am site-uri la multe din firmele importante de hosting din .ro si toate au avut sau au probleme in anumite perioade cu diferite cauze. Este importanta ca firma respectiva sa isi dea interesul sa rezolve problema atunci cand apare, si modul cum o rezolva
Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama