Voi vedeti dansuri de pr pe dc-uri?
edit: sau abia acum ma loveste si pe mine faza cu pr zero
edit2: se pare ca intru si eu in categoria "pierdut pr, il declar nul"sa vedem cat dureaza
Voi vedeti dansuri de pr pe dc-uri?
edit: sau abia acum ma loveste si pe mine faza cu pr zero
edit2: se pare ca intru si eu in categoria "pierdut pr, il declar nul"sa vedem cat dureaza
Ultima modificare făcută de Ioan Margineanu; 27th April 2007 la 01:48.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)