Postat în original de lumpy Intai am zis WTF cand am vazut un reply dupa 4 ani. Apoi am zis wtf cand am vazut ca ti-ai raspuns singur la post. Acum intra iar si aplica solutia data de tine. You go girl ! Deci asta e chiar tare. Cum sa-ti raspunzi dupa 4 ani singur?
Imi ocup timpul uneori cu pariuri sportive si fac si web development WordPress.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum