Da, e plin netul de continut, ca sa rankezi nu e de-ajuns continutul, e nevoie, in primul rand, sa nu-ti fie rusine sa faci SPAM (on-page, off-page, dupa caz). Parerea mea.
As vrea sa vad ziua in care nu mai sunt nevoita sa fac spam, pe o nisa la care ma pricep si eu, ca altfel nu-mi scot nici banii investiti.
Nu ma prea pricep la SEO, cum e asta SPAM off-page?