Eu ma gandeam ca titlurile de la categorii sa le pun de genu Retete ciorbe - numesite.tld, iar la posturi sa pun Ciorba de perisoare - Retete ciorbe - numesite.tld. Voi ce ziceti?
De asemenea am scos metatagul descriere de la index si de la categorii pentru a lua google descrierea pe care o doreste. De la posturi inca nu am scos descrierea.
De ce sa folosesti aceleasi keywords in toate titlurile ? Eu as pune "Reteta ciorba de perisoare", fata "retete ciorbe" si "numesite".