Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 37

Subiect: Retea Sociala

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui menum
    menum este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    22nd January 2011
    Locaţie
    Romania
    Vârstă
    44
    Posturi
    26
    Putere Rep
    29


    Implicit

    Parere mea ca se deviaza de la subiect. Pur si simplu am plecat de la ideea initieri unei retele sociale baza pe prietenii cu tenta mai mult spre dating nicidecum de o asa amploare intrucat sa ma bat cu facebook , hi5 sau neogen e exagerata comparatia.

  2. #2
    Avatarul lui Sorin Frumuseanu
    Sorin Frumuseanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    66
    Data înscrierii
    2nd August 2005
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    54
    Posturi
    3.948
    Putere Rep
    66


    Implicit

    @menum
    Nu se deviaza.
    Mai sus ti-am spus pasii.
    Cat din ei ai facut?
    OK, nu te poti bate cu facebook, neogen...
    Dar cu un buget ok te poti bate cu produsul google orkut.com.
    Ce buget ai doar pentru promovare?
    Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
    Mi se spunea 1nesco

  3. #3
    Avatarul lui menum
    menum este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    22nd January 2011
    Locaţie
    Romania
    Vârstă
    44
    Posturi
    26
    Putere Rep
    29


    Implicit

    Pentru incep mi-am propus sa colaborez cu cei de la core devise , ca buget in jur de 150 euro acum la inceput.

  4. #4
    Avatarul lui Sorin Frumuseanu
    Sorin Frumuseanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    66
    Data înscrierii
    2nd August 2005
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    54
    Posturi
    3.948
    Putere Rep
    66


    Implicit

    Citat Postat în original de menum Vezi Post
    Pentru incep mi-am propus sa colaborez cu cei de la core devise , ca buget in jur de 150 euro acum la inceput.
    Nu stiu ce inseamna sa colaborezi cu oamenii aceia,
    Ca idee, 150 E e hobby.
    Cunosc cel putin 200 de site-uri pe nisa ta, asa ca fara un plan de afaceri bun... va ramane in stadiul de incercare.
    Evident, poti tine cont sau nu de parerea mea.
    Inca un lucru: cu ce ajuta redirectul la /login ?
    2. Cine ar trebui sa se inregistreze cat timp la contact, despre noi, confidentialitate nu e nimic?
    Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
    Mi se spunea 1nesco

  5. #5
    Avatarul lui menum
    menum este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    22nd January 2011
    Locaţie
    Romania
    Vârstă
    44
    Posturi
    26
    Putere Rep
    29


    Implicit

    Citat Postat în original de 1nesco Vezi Post
    @menum
    Nu se deviaza.
    Mai sus ti-am spus pasii.
    Cat din ei ai facut?
    OK, nu te poti bate cu facebook, neogen...
    Dar cu un buget ok te poti bate cu produsul google orkut.com.
    Ce buget ai doar pentru promovare?
    Mai bine de jumatate din pasi indicati sunt facuti dinainte sa postez aici !

  6. #6
    Avatarul lui StarNET
    StarNET este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    5th March 2009
    Locaţie
    Brasov
    Posturi
    1.429
    Putere Rep
    37


    Implicit

    Vad ca nimeni nu a spus nimic de script.

    Daca vrei ca un site sa aibe succes, in special unul de dating/retele sociale/etc ( unde sunt enspe mii de scripturi folosite de enspe mii de site-uri din care 99% sunt praf ) ... cred ca un aspect foarte important este scriptul care il foloseste site-ul. Unul custom made, scris si optimizat de la 0 sa poata sa tina site-ul si sa poata sa permita dezvoltarea de noi facilitati

    Daca n-ai asta si stai pe un script downlodat de pe vreun site in mod gratuit ... sau chiar daca ai dat bani pe un script folosit de alti enspe mii ... cred ca site-u tau nu are sanse de succes
    Vezi cum e vremea inainte sa iti faci planuri !
    Peste 4000 iconite in ORICE culoare, ORICE dimensiune si in 5 formate: iconsDB.com

  7. #7
    Avatarul lui stefan_hellzone
    stefan_hellzone este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    31
    Data înscrierii
    14th November 2010
    Locaţie
    Barlad
    Posturi
    351
    Putere Rep
    31


    Implicit

    Eu as opta pentru un sistem care ofera puncte pentru orice actiune pe care o face membrul comunitati tale, evual transformarea punctelor in premi sau bani, acum depinde cum faci rata punctelor.
    Vrei sa imi dai prin pm ce site ai?

  8. #8
    Avatarul lui StarNET
    StarNET este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    5th March 2009
    Locaţie
    Brasov
    Posturi
    1.429
    Putere Rep
    37


    Implicit

    pai atunci hai sa nu mai incercam sa f.... ca chiorii ( vorba vine ) .. si sa ne spui si noua despre ce site e vorba ca sa putem sa iti oferim niste sugestii care nu le-ai implementat deja .. ca ne cam pierdem timpu si noi si tie ...
    Vezi cum e vremea inainte sa iti faci planuri !
    Peste 4000 iconite in ORICE culoare, ORICE dimensiune si in 5 formate: iconsDB.com

  9. #9
    Avatarul lui menum
    menum este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    22nd January 2011
    Locaţie
    Romania
    Vârstă
    44
    Posturi
    26
    Putere Rep
    29


    Implicit

    Nu ma feresc va las adresa poate imi spuneti voi ce mai este de facut reteauamea[dot]ro

  10. #10
    Avatarul lui stefan_hellzone
    stefan_hellzone este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    31
    Data înscrierii
    14th November 2010
    Locaţie
    Barlad
    Posturi
    351
    Putere Rep
    31


    Implicit

    Se poarta backlink building-ul, ai putea sa incerci, il poti face singur in timpul liber.
    Oricum gandeste-te ca la un site poate lucra o echipa, insa eu as m-as concentra pe seo, daca nu ai un buget prea consistent,incearca sa compesezi prin munca.

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Script hybrid retea sociala/forum
    De Marius Mailat în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 20th June 2011, 16:36
  2. Care retea sociala va place cel mai mult?
    De Adrian Poputoaia în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 25th September 2009, 10:44
  3. Optimizare site ( retea sociala )
    De Cristi G în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 30th July 2009, 19:27
  4. Retea de bloguri
    De edy12006 în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 4th June 2009, 22:38
  5. Campanie sociala - participa cineva?
    De Diana în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 21st September 2007, 19:58

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •